Bratislavské módne dni 2018 - streetstyle

Bratislavské módne dni už 13 rokov aj do našich končín prinášajú kúsok módneho sveta. Nebudem polemizovať o tom, aké sú ich kvality a rezervy, každopádne ide o najdlhšie fungujúci módny event na Slovensku. Návštevníci Refinery Gallery si tak tento týžden opäť mohli pozrieť prehliadky domácich a zahraničných tvorcov.

Veľkému záujmu sa už tradične tešila Jana Pištejová, Michaela Luptáková či Jana Jurčenko. Priestor dostali aj mladé mená, ako Victor Varg s jeho kolekciou Red Royal a Zarina Šimkovič s krásnou letnou kolekciou Prosecco Club. Ja osobne mám oveľa radšej jesennú časť #BMD, kde majú mladé talenty väčší priestor. Ich outfity bývajú nápaditejšie a môjmu vkusu oveľa bližšie.

#BMD prilákali desiatky milovníkov módy. Pozrite si pár zaujímavých outfitov, ktoré zaujali mna. Ako vždy štýlová Stylemon, krásna Kristína Činčurová či pôvabná Lenka Tekeljaková. Ja som v pondelok ostal verný čiernemu outfitu, ktorý oživila palmová košela. V utorok som na sa na pokyn Stylemon snažil vyhnúť čiernej a vytvoriť "farebný" outfit :-D Ktorý outfit sa vám páči najviac? :)

Kristína Činčurová - Miss Slovensko 2016

Simona M.
Eme D.

 Niko S.
Redaktorka WomanMan - Klaudia Fiolová

Niko S.
Finalistka Miss Slovensko 2016 - Lenka Tekeljaková
S bloggerkou Simonou Škodovou
Módna bloggerka Lenka - Stylemon

Dušan Marko

No comments:

Post a Comment

Instagram