Ako ne-nosiť farby?


Už je to pár mesiacov, čo som si uvedomil, že čoraz viac nosím čiernu a ešte raz čiernu. Nie je to tým, že by som v šatníku nič iné nemal, práve naopak. Nájdete u mňa tričká, mikiny dokonca aj nohavice vo všetkých farebných odtieňoch cez modrú, žltú až po červenú.
Problém nastane vždy vtedy, keď sa rozhodnem, že si niečo z toho idem obliecť. Veľa krát za poslednú dobu som sa ocitol v situácii, kedy som sa chcel inšpirovať nejakým outfitom z Instagramu. Všetko na fotke niekoho iného perfektne sedelo a farebne hralo. Keď som si to však obliekol ja, cítil som sa ako papagáj.

U mňa je farebné vybúrenie už to, že na sebe mám niečo sivé, nedajbože béžové. Farby mám ale skutočne rád a preto som si povedal, že so začínajúcim letom ich budem nosiť čoraz viac! Neviem či to je vplyvom súčasných trendov, ale čoraz viac fandím žltej! Posledný mesiac stále pokukujem po niečom žltom a mám pocit, že to tak ešte nejakú dobu ostane. Žltá je svieža a hravá a k letným mesiacom sa perfekte hodí!


Minulý týždeň na krátky trip do Prahy som sa odpichol práve od tejto farby a povedal som si, že nič čierne vo svojom outfite mať nechcem. Donútila ma k tomu trochu aj moja kamarátka Lenka, ktorú asi poznáte z jej blogu The Stylemon. Ona fo farbách vyzerá vždy sebaisto a pri pohľade na jej fotky vôbec nemám pocit, že by išlo o gýčové outfity. S Lenkou sme si dali skvelý obed v centre Prahy a neskôr mi dokonca spravila tieto skvelé fotky.
Dušan Marko

No comments:

Post a Comment

Instagram