Večer plný motocyklov od Husqvarna


Naše hlavné mesto sa stalo dejiskom originálneho eventu, ktorý podľa môjho názoru dopadol lepšie, ako niektoré oveľa prestížnejšie podujatie. V bratislavskej Design Factory predstavila trojicu nových motocyklov švédska značka Husqvarna. Premiéru cestných pirátov si hostia z Česka, Poľska, Maďarska a Slovinska spríjemnili chutným cateringom. Tie sladké koláčiky boli fakt super!

Ak ste si ešte doteraz mysleli, tak ako ja donedávna, že Husqvarna vyrába len kosačky a motorové píle, ste na omyle. Táto švédska značka už dlhé roky produkuje aj sympatické motorky, z ktorých si vyberie začiatočník, ale aj skúsený motorkár.

Na premiéru motocyklov VITPILEN 401, VITPILEN 701 a SVARTPILEN 401 v strednej Európe bola zvolená práve Bratislava. Prvotriedna technika sa mieša s autentickým rýdzim dizajnom, vďaka čomu bude Husqvarna na cestách žiariť.

Počas večera som si aj ja vyskúšal, aké to je mať vietor vo vlasoch. A to všetko bez ujmy na zdraví. Vďaka virtuálnej realite som mohol byť jeden z prvých jazdcov sympatického Vitpilenu. Bolo to fajn, no s pravou jazdou sa to porovnávať nedá. 


   
Foto by Peter Frolo

 

Dušan Marko

No comments:

Post a Comment

Instagram