Day in One Fashion Outlet Voderady


Ahojte. Posledné dni toho bolo skutočne veľa, ale nesťažujem si a stále tvrdím, že radšej si nemať kedy sadnúť než sa nudiť. Minulý týždeň sme spolu s Miškou a Lapkinn strávili skvelý deň v priestoroch outletového centra vo Voderadoch. V piatok 16. októbra tu bol Late Night Shopping a vo všetkých obchodoch mali skutočne super ceny! Nás si do outletu pozvali ako bloggerov pre nafotenie najnovších kolekcií vo vybraných obchodoch. Pripravili nám naozaj pekný deň. Je pravda, že výber značiek a oblečenia je o niečo menší než v Rakúskom Parndorfe, ja si však myslím, že každý si nájde niečo aj tu (dôkaz toho bol rozmer tašky, ktorý som si odniesol so sebou).

S Miškou a Lapkinn sme si najprv dali skvelé raňajky (možno ste videli na insta) v Trnavskej kaviarni Thalmainer, ktorú by ste určite mali aspoň raz navštíviť! Potom už naša cesta smerovala do Voderadov, kde nás čakalo príjemné pohostenie v priestoroch Luxury Mall Slovakia. Nič nám nechýbalo. Možno to vyznie, že preháňam, ale personál outletu na čele so skvelou Zuzkou sa o nás staral celý deň ako o kráľov (o bloggerov?!). Okrem Luxury Mall sme navštívili a nafotili oblečenie pre predajne J Store a Abercrombie & Fitch s Hollisterom.

Lapkinn sa od nás odpojila trochu skôr, pretože sa ponáhľala na vlak. My s Miškou sme si ešte večer po fotení užili krásny ohňostroj. Ok, je pravda, že viac ako ohňostroj sme si užívali nákupy :-D Domov sme si odniesli krásne veci a síce sme boli po celom dni unavení, bola to tá únava, ktorú si človek rád zopakuje! Síce sa budem opakovať, ale celému tímu centra ďakujem za úžasný deň a Miške a Linde za krásnu a milú spoločnosť ;-)

PS. Ak sa vyberiete do Voderadov a nič sa vám nebude páčiť, v Gante sa mi páči krásny camel coat, ktorý stojí milých 450€. Urobte mi radosť! :-D


foto: Selfie + Zuzana Šoltésová

+ bonus: novinky do skrine :-D 


Dušan Marko

No comments:

Post a Comment

Instagram